LOOD

Elumudijate lugude seeria on kogum intervjuusid, mis on läbi viidud tuntud ja vähem tuntud Eesti emadega, kes on oma elus läbi teinud suuremat või väiksemat sorti muutuse. Need on emad meie endi keskelt, kellel igaühel on oma lugu ja muutus, millega maailma rikastada.


EMA 2.0 – Kene

Pika pausi järel naasnud EMA 2.0 emade intervjuude rubriik keskendub sel korral unele ning vestlen “Hea une teejuht” raamatu autori, pikaaegse unenõustaja ja väikelapse ema Kene Vernikuga. Nauditavat lugemist!


EMA 2.0 – Astrid

Emadepäeva puhul jagan Sinuga üht armsat vestlust emadepäevast, emaks olemisest ning emadusest oma kalli ema Astridiga. Kaunist emadepäeva Sulle, armas ema, kes Sa seda loed!


EMA 2.0 – Siiri

Uue aasta uue hoo saab EMA 2.0 intervjuude sektsioon sisse kolmelapse ema ning karjääris pöördelise muutuse läbi viinud Siiri toel, kelle elujaatavad mõtted ja tragid toimetused on üks tõeliselt muhe lugemine argisesse kaunisse lumesajusse aurava teetassi kõrvale. Nauditavat lugemist!


EMA 2.0 – Ave

Jõulukuu intervjuu viisin läbi seekord käsitööhuvilise ja ettevõtliku Avega, kelle päeva näib ära mahtuvat rohkem tunde kui teistel ning kelle pere on pisut erilisem, kui esmapilgul välja paistab.


EMA 2.0 – Olga

Uue aasta uue hoo saab EMA 2.0 intervjuude sektsioon sisse kolmelapse ema ning karjääris Seekordses intervjuus vestlen peatselt kolmandat korda emaks saava andeka Olga Kajuga, kes on tuntust kogunud kui Seikluskohviku koolitaja ning Kaju köögi kaunite kondiitritoodete meistrina.


EMA 2.0 – Katrin

Elumudijate lugude seeria on kogum intervjuusid, mis on läbi viidud tuntud ja vähemtuntud Eesti emadega, kes on oma elus läbi teinud suuremat või väiksemat sorti muutuse. Need on emad meie endi keskelt, kellel igaühel on oma lugu ja muutus, millega maailma rikastada.