MUUTUMISTSÜKKEL

Muutused on midagi, mis saadavad meid läbi elu. Vahel on need teadlikud, kui seame endale eesmärke ja juurutame positiivseid harjumusi, kuid vahel on need ootamatud ning meie kontrolli alt väljas. Mõlemal juhul oleme juhitud aga kindlast tsüklist, mis igat muutust iseloomustab.

Minu teadlik teekond hirmuäratavate muutuste juurest mugavate juurde algas pärast esmakordselt emaks saamist ning kinnistus veelgi, kui teise lapse sünni järgselt end kaotades muutuma olin sunnitud. Alustasin oma uue mina ülesehitamist väikestest sammudest, mis kasvasid ajaga suuremaks, kuni ühel hetkel avastasin end seda sama mustrit kordamas ning oma kildudeks purunenud elu samm-sammult üles ehitama. Selle metoodika ülesmärkimisega sündis ühel vihmasel septembrikuu ööl me köögi tasapinnal märkmiku tagaküljele kaheksanädalane muutumistsükkel.

Vähem kui kaks aastat hiljem on muutumistsükli toel saanud teoks üle 50 muutuse ning elukvaliteedi tõusu. Need on reaalsed lood emadest, kes on tänu osalemisele leidnud üle aastate regulaarselt aega iseenda jaoks, alustanud taas spordiga, õppinud oma lastega 1:1le aega nautima, täitnud karjäärialaseid unistusi või taasavastanud oma kaugenenud paarisuhte. Selgelt mõõdetavate tulemuste kõrval on neist igaüks saanud aga kaasa kingituseks midagi palju enamat – personaalse arenguvihiku, et ükskõik millise muutusega paremini toime tulla ning vankumatu usu, et nad sellega ka hakkama saavad. Tõstes seeläbi mitte ainult enda, vaid ka oma lähedaste elu kvaliteeti.

Emade vajadusi arvestav kaheksanädalane muutumistsükkel sobib ka Sulle, kui tunned, et:

 • oled end laste ja pereelu kõrval kaotanud ega oska kuskilt alustada või selleks vaba aega leida;
 • soovid täita mõnd konkreetset eesmärki;
 • soovid vabaneda mõnest tülikast harjumusest ning juurutada uut;
 • soovid olla vastupidavam ja teadlikum ootamatute muutustega toimetulekul;
 • soovid võtta endale regulaarselt aega ning selle rütmi juurde püsima jääda;
 • soovid läbida mõnd muud kursust, kuid pelgad, et ei ole piisavalt järjepidev;
 • soovid saada teadlikuks põhjustest, mis seisavad Sinu ja Su soovitu vahel;
 • soovid lõpetada edasilükkamise ja hakata tegutsema;
 • oled uudishimulik õppija ja enesearengu entusiast;
 • soovid oma senise elukvaliteedi viia kõrgemale tasemele;
 • jpm.

Selleks, et Su mõni ülalnimetatud soov edukalt ideest tegelikkuseks muuta, ootan Sind liituma kaheksanädalasele emade muutumistsüklile, mille jooksul:

 • läbid toetavas emade grupis oma soovitud muutuse poole liikumise teekonna;
 • teadvustad ja eemaldad takistused, mis on seni olnud Sinu ja Su soovitu vahel;
 • tõstad läbi teadlike tegevuste oma senist elukvaliteeti;
 • muutud enesekindlamaks läbi muutunud minapildi;
 • lood Arenguvihiku toel personaalse tööriista, millele toetuda ka hilisematel muutlikel aegadel;
 • õpid oma aega paremini juhtima;
 • lõpetad edasilükkamise ja hakkad tegutsema;
 • jpm.

Kogu tundmatu teekonna ajal ei ole Sa oma küsimuste ega mõtetega kunagi üksi, kuid teisalt ei tehta ühtegi olulist sammu Sinu eest ära, mis on parim kooslus, et programmi lõpus mõistaksid kõige olulisemat – muutused, millest unistada julged, on Sinu sees juba alanud ning jõud nende saavutamiseks juba olemas. Sinul jääb üle veel vaid astuda esimene julge samm – hakata oma muutuse poole liikuma.

Iga muutus on individuaalne teekond, mistõttu olen kuue senise muutumistsükli jooksul välja töötanud paketid, mis sobivad nii iseseisvale, kambavaimus kui ka mentoriga koos areneda soovivale muutujale.

Teised emad on öelnud:

EMA 2.0 muutumistsükkel on lihtne ja loogiline ning nii palju minu muutumist toetanud. Soovitan südamest! ❤

Kati Päike

See kursus andis mulle võimaluse enda teemadele täiesti teise nurga alt otsa vaadata. Mõttetöö tuli küll endal ära teha, aga iganädalased olulised küsimused aitasid mind väga hästi edasi. Ma ei jõua alati videode vaatamiseni ja sellepärast oli mul väga hea meel, et palju olulist infot oli tekstina ka.

Riina Arund

Tahan väga tänada. Ma vajasin seda tõuget. Hirmus on küll aga ka põnev see muutumine. Mis iganes tähtede seisu pärast see kuulutus minu feedi sattus, ma tänan seda ka. Olen tänulik ja tahan veel. 🙂

Kelly Erin-Uussaar

Veelkord avaldan siirat tänu sellise programmi eest. Mul oli tõeliselt põnev, sain palju toetust ja analüüsi, tänu sisukatele vastustele õppisin ka enda kohta uut. Mul oli seda restarti väga vaja. Aitäh! ❤

Merlin Vahtra

Programm annab suurepärase abikäe oma elus kauaoodatud ja vajaliku muudatuse läbiviimiseks. Juhendaja läheneb personaalselt, aitab olukordi analüüsida, sihti silme ees hoida ning vajadusel toetab ja motiveerib või jagab rõõme.

Tiina Poom

Olen tänulik, et tulin. Tänan EMA 2.0, et programmi lõid ja nii toetav kogu protsessi jooksul olid. ❤

Kelly Erin-Uussaar

Levinumad küsimused

KKK

Kõikide täiendavate küsimuste ja mõtete korral kirjuta julgesti otse aadressile info@emakaksnull.ee või võta ühendust kontaktivormi kaudu.

Kellele see programm sobib?

Kõik EMA 2.0 programmid ja koolitused on sobilikud igas eluetapis emadele, kes soovivad oma ellu kvaliteetseid ja püsivaid muutusi.

Kas saan materjale ka järele vaadata?

Jah, kõik materjalid jäävad kogukonna keskkonda üles kogu protsessi ajaks ning ka kaks kuud pärast programmi ametlikku lõppu. Materjalide ligipääsu kadumise eel teavitan Sind, et saaksid endale vajaliku info alla laadida. Arenguvihik on personaalne ning jääb Sulle alatiseks.

Kui palju aega selle läbimiseks nädalas kulub?

Igal nädalal tasub programmi sisu läbitöötamiseks varuda orienteeruvalt 30 minutit (sissejuhatavad videod + arenguvihiku küsimused), mille saad jaotada ära kogu nädala peale. Nädala ühised kokkuvõtvad videod kambavaimu ning individuaalse muutuja pakettidel kestavad u. 1 tund ning on järelvaadatavad. Individuaalpaketi 1:1le vestlused kestavad samuti orienteeruvalt 1 tund.

Kuidas toimub programmi eest maksmine?

Muutumistsükli eest saad tasuda siinsamal lehel paikneva fienta.com keskkonna kaudu. Juhul, kui soovid tasuda mõnel muul moel, siis palun kirjuta info@emakaksnull.ee ning leiame lahenduse.

Mida teha, kui tunnen, et programm ei ole minu jaoks sobilik?

Kambavaimus ja Individuaalse paketi osalejatel on võimalus saada 100% tasu tagasimakse, kui esimese muutumistsükli nädala lõpuks sellest soovist info@emakaksnull.ee teada anda või kui 8. nädala lõpuks pärast aktiivset programmi kaasa tegemist, ei ole saavutatud enda sõnastatud eesmärki.

Mida peaksin tegema, kui pole kindel, kas minu muutus on selle programmi jaoks sobilik?

Sel juhul võta minuga ühendust kontaktivormi kaudu või kirjutades info@emakaksnull.ee postkasti ning vastan Sulle esimesel võimalusel.

Ei leidnud, mida otsisid? Tutvu ka teiste EMA 2.0 toodete või teenustega.