vanaMUUTUMISTSÜKKEL

EMA 2.0 muutumistsükkel on kaheksa nädalat kestev emadele suunatud elumuutuse programm, mille käigus rakendan enda loodud muutuste soodustamise metoodikat Sinu valitud elumuutuse, harjumuse või eesmärgi juurutamiseks.

AITAN SUL EMANA END ENESEKINDLAMANA TUNDA

EMA 2.0 on Eesti esimene emadele suunatud hinnangutevaba kogukond praktiliste enesearengu, ajajuhtimise ning vaimse tervise teadmiste veebipõhiseks omandamiseks või täiendamiseks.

EMA 2.0 muutumistsükkel on Sinu eripärasid arvestav personaalne tööriist, mis ei muuda soovitud muutusi mitte ainult teostatavaks, vaid ka meeldivateks.

Selleks, et mõista, kas EMA 2.0 programm on midagi, mis on Sinu elust täna puudu, hinda oma tänast olukorda järgnevate küsimuste abil. Kas:

 • Sa tunned, et oled end laste ja pereelu kõrval kaotanud;
 • Sa tunned, et oled jooksnud tupikusse ning vajad pidepunkti, mille toel taas tasakaal oma elus leida;
 • Sa tunned, et soovid tegeleda enesearenguga, kuid ei oska kuskil alustada ega selleks vaba ajaakent leida;
 • Sa tunned, et soovid vabaneda mõnest ebameeldivast või tülikast harjumusest;
 • Sa tunned, et soovid oma senise elukvaliteedi viia veelgi kõrgemale tasemele;
 • Sa tunned, et oled uudishimulik õppija ja enesearengu entusiast;
 • Sa tunned, et soovid enda kohta rohkem teada saada?

EMA 2.0 muutumistükli programm on Sinu jaoks, kui vastasid “Jah” vähemalt ühele ülalolevale küsimusele, sest nendele ja teistelegi küsimustele vastamisel ning toimivate lahenduste leidmisel Sulle kogu muutumisprotsessi vältel toeks olema hakkangi. Iga nädal jagan Sinuga ettevalmistatud tutvustavat videot, nädala alamteemalist sisekaemust soodustavaid küsimusi ning ülesannet, mille krooniks on personaalne tagasiside Su senistele küsimustele/sistemistele takistustele või mõtetele. Näiliselt rohke lisatöö asemel avastad aga üsna ruttu, et iganädalased ülesanded ei ole mitte Sinu aega röövivad, vaid vastupidi veelgi sügavamalt ja täiendava nurga alt Su muutumist toetavad.

Lisaks etteantud materjalile jagan grupisiseselt ka kõiki oma aastatega kogunenud koolitaja ning psühholoogiaalaseid teadmisi, nii mõttelaadi, nippide kui rakenduste näol, mis veelgi personaalsemalt Sinu muutumisteekonda toetavad.

Programmi lõpuks oled:

 • saavutanud oma püstitatud eesmärgi, elumuutuse või soovitud harjumuse;
 • õppinud tundma oma suurimaid sisemisi takistajaid;
 • koostanud kogu muutumisprotsessi käigus just Sinu eripäradega arvestava arenguvihiku, millesse talletatud teadmisi saad igal järgneval iseseisval või EMA 2.0 grupimentorluse muutumistsüklil taas kasutusele võtta;
 • täiendava lisandväärtusena saad läbida oma teekonda üheskoos teiste sarnase mõtteviisiga emade keskel, kelle koos, kriitika- ning hinnanguvabas keskkonnas, end hoitud ja võimekana tunda saad.

Kogu tundmatu teekonna ajal ei ole Sa oma küsimuste ega mõtetega kunagi üksi, kuid teisalt ei tehta ühtegi olulist sammu Sinu eest ära, mis on parim kooslus, et programmi lõpus mõistaksid kõige olulisemat – muutused, millest unistada julged, on Sinu sees juba alanud ning jõud nende saavutamiseks juba olemas. Sinul jääb üle veel vaid astuda esimene julge samm.

Teised emad on öelnud:

EMA 2.0 muutumistsükkel on lihtne ja loogiline ning nii palju minu muutumist toetanud. Soovitan südamest! ❤

Kati Päike

See kursus andis mulle võimaluse enda teemadele täiesti teise nurga alt otsa vaadata. Mõttetöö tuli küll endal ära teha, aga iganädalased olulised küsimused aitasid mind väga hästi edasi. Ma ei jõua alati videode vaatamiseni ja sellepärast oli mul väga hea meel, et palju olulist infot oli tekstina ka.

Riina Arund

Tahan väga tänada. Ma vajasin seda tõuget. Hirmus on küll aga ka põnev see muutumine. Mis iganes tähtede seisu pärast see kuulutus minu feedi sattus, ma tänan seda ka. Olen tänulik ja tahan veel. 🙂

Kelly Erin-Uussaar

Veelkord avaldan siirat tänu sellise programmi eest. Mul oli tõeliselt põnev, sain palju toetust ja analüüsi, tänu sisukatele vastustele õppisin ka enda kohta uut. Mul oli seda restarti väga vaja. Aitäh! ❤

Merlin Vahtra

Programm annab suurepärase abikäe oma elus kauaoodatud ja vajaliku muudatuse läbiviimiseks. Juhendaja läheneb personaalselt, aitab olukordi analüüsida, sihti silme ees hoida ning vajadusel toetab ja motiveerib või jagab rõõme.

Tiina Poom

Olen tänulik, et tulin. Tänan EMA 2.0, et programmi lõid ja nii toetav kogu protsessi jooksul olid. ❤

Kelly Erin-Uussaar

Palun lisa end ootenimekirja, et saaksin Sind esimesena

järgmisest muutumistsükli toimumisest teavitada.

Katrin Loodus  Seni tutvu aga teiste EMA 2.0 toodete või teenustega.